Gümrüklü Antrepo

Gümrüklü Antrepo İşletmeciliği   
A. Halkalı Gümrüklü Depo   
B. Ambarlı Gümrüklü Depo
 
Antrepo iletişim Bilgileri
KITA Depolama ve Dağıtım Hizmetleri
Ömerli Mah. Murathan cd. No:5
Hadımköy / İstanbul
Tel: +90 212-4104141
Faks: +90 212-4104142
 
KITA Lojistik olarak Antrepo faaliyetleri için 2013 yılından itibaren, Hadımköy’de 25.000 m2 kapalı alan ve 15.000 m2 açık alan olmak üzere toplamda 40.000 m2’lik depolama hizmetleri vermekte olup, bu alan içindeki 500 m2 ofis alanında Yurtiçi Lojistik ve Depolama faaliyetleri organize edilmektedir.
 
Antrepo hizmetlerimiz Karayolu ile gelen ürünlerin gümrüklemesi bitene kadar hizmetin verildiği 5000 m2 alana sahip Halkalı Gümrüğüne Bağlı A tipi Genel Antrepo ve Denizyolu ile gelen malların depolandığı ve gümrüklemesi bitene kadar depolama hizmeti verilen, 5000 m2 alana sahip A tipi Ambarlı Gümrük Müdürlüğüne Antrepo içermektedir. 
 
Depoladığımız ürünler tekstil, gıda, elektronik makine ve yedek parçadır.
 
Bu antrepolar gümrük denetiminde olup tüm standartları önceden belirlenmiş ve sürekli olarak devlet tarafından denetlenen %100 gümrük mevzuatına göre faaliyetlerini sürdüren gerek KITA Lojistik müşterilerine gerekse dış müşterilere hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet ve müşteri sadakati odaklı, kar sağlayan birimlerdir. 
 
Bu tesisler her iki gümrük müdürlüğü tarafından merkez antrepo olarak seçilmiş, tüm gümrük hizmetlerinin Antrepoda sonuçlandırıldığı, devletin muayene memurlarının bu tesiste görev yaptığı gümrüklü depolardır.
 
Firmamızda kullanılan yazılım sistemimizin hem gümrük hem de diğer birimlerimiz ile entegre olması ile dokümantasyon süreçlerimiz azalmakta olup, anlık bilgilendirmeler ile müşteri hizmet seviyemizi arttırmaktayız.
 
Antrepomuzda Gümrüklü Depolama, İndirme-Bindirme, Etiketleme, Muayene ve Paketleme hizmetleri verilmektedir.
 
 
Serbest Gümrüksüz Depolama: 10.000 m2 alanda hizmet vermekte olup, Gümrüğü biten malların depolanması, Dağıtım amaçlı ürünlerin depolanması, ihracat işlemleri öncesi malların depolanması gibi katma değerli lojistik hizmetleri sağlamaktayız. Aynı zamanda Depomuzda etiketleme, paletleme, streçleme, paketleme, yeniden ambalajlama, sipariş hazırlama, barkot okutma, dağıtım ve sevkiyat için ürün hazırlama gibi faaliyetlerimiz mevcuttur.
 
FİYAT TALEBİ

Gümrüklü Antrepo FİYAT TALEBİ