Gümrüklü Antrepo

Gümrüklü Antrepo İşletmeciliği


A. Halkalı Gümrüklü Depo (Halkalı Antrepo)
B. Ambarlı Gümrüklü Depo (Ambarlı Antrepo)
 
Antrepo İletişim Bilgileri
KITA Depolama ve Dağıtım Hizmetleri
Ömerli Mah. Murathan cd. No:5
Hadımköy / İstanbul
Tel: +90 212-410 41 41
Faks: +90 212-410 41 42
Mail: antrepo@kitalogistics.com
 
KITA Lojistik olarak Antrepo faaliyetleri için 2013 yılından itibaren İstanbul lojistik depolama veya İstanbul lojistik antrepo hizmeti almak isteyen müşterilerine, Hadımköy’de 25.000 m² kapalı alan ve 15.000 m² açık alan olmak üzere toplamda 40.000 m²’lik depolama hizmetleri vermekte olup, bu alan içindeki 500 m² ofis alanında Yurtiçi Lojistik ve Depolama faaliyetleri organize edilmektedir.
 
Ambarlı Antrepo ve Muratbey Antrepo (Halkalı Antrepo) lokasyonlarında verdiğimiz lojistik depolama ve lojistik antrepo hizmetlerimiz sayesinde Karayolu ile gelen ürünlerin gümrüklemesi bitene kadar hizmetin verildiği 5.000 m² alana sahip Halkalı Gümrüğüne Bağlı A tipi Genel Antrepo alanında muhafaza edilmesi ve Denizyolu ile gelen malların depolanması ve gümrüklenmesi bitene kadar depolama hizmeti verilen, 5.000 m² alana sahip A tipi Ambarlı Gümrük Müdürlüğü'ne bağlı Ambarlı Antrepo merkezimizde muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Depoladığımız ürünler tekstil, gıda, elektronik makine ve yedek parçadır.
 
Bu antrepolar (Ambarlı Antrepo ve eski adıyla Halkalı Antrepo yeni adıyla Muratbey Antrepo) gümrük denetiminde olup tüm standartları önceden belirlenmiş ve sürekli olarak devlet tarafından denetlenen %100 gümrük mevzuatına göre faaliyetlerini sürdüren gerek KITA Lojistik müşterilerine gerekse dış müşterilere İstanbul lojistik depolama ve İstanbul lojistik antrepo hizmeti vermekte olup, kaliteli hizmet ve müşteri sadakati odaklı, kar sağlayan birimlerdir. 
 
Ambarlı Antrepo ve Muratbey Antrepo'larımız (Halkalı Antrepo) her iki gümrük müdürlüğü (Ambarlı ve Murtaybey) tarafından merkez antrepo olarak seçilmiş, tüm gümrük hizmetlerinin Antrepoda sonuçlandırıldığı, devletin muayene memurlarının bu tesiste görev yaptığı gümrüklü depolardır.
 
Ambarlı Depolama ve Muratbey Depolama(Halkalı Depolama) merkezlerinde, firmamızda kullanılan yazılım sistemimizin hem gümrük hem de diğer birimlerimiz ile entegre olması ile dokümantasyon süreçlerimiz azalmakta olup, anlık bilgilendirmeler ile müşteri hizmet seviyemizi arttırmaktayız.

Ambarlı Antrepo ve Muratbey Antrepolarımızda (Halkalı Antrepo): Gümrüklü Depolama, İndirme-Bindirme, Etiketleme, Muayene ve Paketleme hizmetleri verilmektedir.
 
Serbest Gümrüksüz Depolama: 10.000 m² alanda hizmet vermekte olup, Gümrüğü biten malların depolanması, Dağıtım amaçlı ürünlerin depolanması, ihracat işlemleri öncesi malların depolanması gibi katma değerli lojistik hizmetleri sağlamaktayız. Aynı zamanda Depomuzda etiketleme, paletleme, streçleme, paketleme, yeniden ambalajlama, sipariş hazırlama, barkot okutma, dağıtım ve sevkiyat için ürün hazırlama gibi faaliyetlerimiz mevcuttur.
FİYAT TALEBİ

Gümrüklü Antrepo FİYAT TALEBİ